Jestem klientem indywidualnym czy mogę zamówić stronę lub usługę?

Niestety nasze usługi świadczone są tylko dla przedsiębiorców.


Jakie moduły mogę zamówić w systemie internetowym?

Przy zamawianiu usługi systemu internetowego mają Państwo możliwość integracji modułów tj kalkulator cen projektu, menu restauracji lub baru, zamawianie usług itp. Całą listę modułów można zobaczyć na podstronie poświęconej naszemu systemowi Mobilesoft CMS


Czy wraz ze stroną można zakupić domenę?

Oczywiście jest taka możliwość. Wraz z zamówioną usługą na stronę internetową możemy doradzić Ci jaką domenę wybrać oraz złożyć zamówienie. Skonfigurujemy niezbędne ustawienia i podepniemy ją do naszych serwerów abyś, mógł się dostać za jej pośrednictwem do swojej strony. Dla każdej domeny instalujemy certyfikat ssl w celu zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności Twoich użytkowników


Mam domenę u innego usługodawcy czy mogę ją wykorzystać do strony zamówionej w Mobilesoft?

Tak, będziesz musiał/a przekierować odpowiedni rekord DNS na nasze serwery, abyśmy mogli podpiąć Twoją domenę pod zakupioną usługę. Jeżeli nie czujesz się na siłach skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w wykonaniu przekierowania.


Co to jest MVP?

MVP (Minimum Viable Product) - jest to zrealizowana usługa lub produkt o minimalnej funkcjonalności potrzebnej do działania. Osiągnięcie tego stanu jest podstawą do prezentacji zamówionego produktu klientowi. W następnych krokach dana usługa jest rozwijana do ostatecznej wersji.


Czy po zakończeniu etapu mogę zrezygnować z usługi?

W zależności od rodzaju współpracy istnieje możliwość zrezygnowania z usługi, bez podawania przyczyny, po zakończonym i rozliczonym etapie. Bardzo cenimy sobie opinię klientów i w razie takiego przypadku prosimy o bezcenną informację zwrotną, możliwe że będziemy w stanie ustalić satysfakcjonujący kompromis dla obu stron.


Ile czasu trwa stworzenie aplikacji mobilnej?

Zależnie od złożoności aplikacji czas jej realizacji może być różny. Od kilku dni do nawet kilku lat. Niektóre aplikacje wymagają ciągłego dopracowywania i zmieniania funkcjonalności w celu dostosowania się do rynku i optymalizacji pod kątem monetyzacji.


Co to jest OnePage?

Inaczej strona bez żadnych podstron. Wszystkie treści umieszczone są na stronie głównej. Więcej informacji można uzyskać na naszym blogu: Wady i zalety strony OnePage


Co mam zrobić gdy zamówiona usługa nie działa?

Jeżeli jesteś pewny że usługa nie działa z naszej winy bezzwłocznie skontaktuj się z nami i podaj dokładne informacje. Częste problemy to: nieprzedłużona domena u Twojego usługodawcy, brak internetu.


Czy mogę przenieść stronę na inny serwer?

Aktualnie nie ma możliwości przeniesienia naszej usługi na odrębne serwery.


Potrzebuję aplikacji mobilnej na iOS i Android czy cena będzie niższa?

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, jeżeli chciałbyś zamówić kilka usług możemy obniżyć cenę za ich wykonanie lub utrzymanie. Jeśli na naszej stronie nie widnieje oferta którą chciałbyś zamówić skontaktuj się z nami, a przedstawimy specjalną ofertę dla Ciebie.