Android

Aplikacje projektowane i programowane są według najnowszych trędów oraz z wykorzystywaniem narzędzi dostarczanych od Android Developers. Korzystamy z najnowszych bibliotek z zestawu Android Jetpack. Tworzone przez nas aplikacje są kompatybilne z Androidem 5.0 wzwyż. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zaniżenia minimalnej wymagalności systemu operacyjnego lecz wiąże się to z dodatkowym nakładem pracy.

iOS

Wszystkie aplikacje przygotowujemy z najwyższą starannością. Od lat stosujemy najlepsze praktyki dotyczące aplikacji na iOS. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań dostarczonych od Apple.

Czas trwania projektu

Projekt, w zależności od złożoności realizowany jest w terminie od 4 do 14 miesięcy. Świadczymy także usługę współpracy długofalowej. Zapewniamy kompatybilność aplikacji z najnowszymi wersjami systemu oraz aktualizację bibliotek.

Tall buildings

Współpraca

Każda współpraca dotycząca aplikacji mobilnej rozpoczynana jest od wstępnych ustaleń i wymagań klienta. W razie potrzeby istnieje możliwość zaprojektowania wyglądu aplikacji. Prace nad funkcjonalnościami rozpoczynamy dopiero po akceptacji wersji graficznej przez klienta. W trakcie trwania prac programistycznych nie ma możliwości wprowadzania zmian graficznych.

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Sprawdź nasze inne usługi.

Wszystkie usługi