Strony internetowe

Strony internetowe

Wizytówki, strony prezentacyjne, zaawansowane systemy

Witryny internetowe

Strony www tworzone są na naszym autorskim systemie. Zajmujemy się konfiguracją, wprowadzaniem treści i przygotowaniem szaty graficznej w zależności od wybranego wariantu. Dzięki zaufanemu dostawcy nasze usługi mają wysoką dostępność, a ewentualne błędy i poprawki aktualizowane są na bieżąco. Pomoc techniczna dostępna jest przez cały czas trwania współpracy. Jeżeli potrzebujesz poczty email dla domeny np. kontakt@twoja-domena.pl możesz zamówić ją u nas. Konfigurujemy i udostępnimy Ci do 10 kont pocztowych dla każdego Twojego projektu.
 

Wizytówka

9 PLN / mc
 • jedno menu
 • banery z tekstem
 • sekcja o nas
 • sekcja oferta
 • formularz kontaktowy
 • mapa dojazdu
 • wybór jednego z 10 wyglądów
 • wiele podstron
 • galeria
 • realizacje
 • wiele języków
 • nowości / artykuły
Wybieram

Strona

89 PLN / mc
 • wiele menu
 • banery z tekstem
 • do 9 podstron
 • galeria
 • realizacje
 • nowości / artykuły
 • do 2 języków
 • mapa dojazdu
 • wybór jednego z 10 wyglądów
 • indywidualne moduły
 • indywidualny wygląd strony
Wybieram

System

od 169 PLN / mc
 • wiele menu
 • banery z tekstem
 • nielimitowana ilość podstron
 • galeria
 • realizacje
 • nowości / artykuły
 • do 9 języków
 • mapa dojazdu
 • indywidualne moduły (zamówienia, konfigurator, kalkulator, menu restauracj itp.)
 • indywidualny wygląd strony
Wybieram

 

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

 

Każdy z powyższych wariantów nie jest ostateczną ofertą, może zostać rozszerzony o dodatowe moduły lub usługi. Pamiętaj, że po wybraniu i zamówieniu usługi skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji. Możemy zaproponować Ci dodatkowe rozwiązania usprawniające działanie Twojej strony. Modyfikacja zamówienia możliwa jest do czasu jego opłacenia. Wszelkie późniejsze zmiany będą możliwe dopiero po zakończeniu realizacji.

Czas trwania projektu

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jednocześnie staramy się realizować go możliwie rozsądnym czasie. W zależności od wariantu:

 • witryna do 7 dni
 • strona do 1 miesiąca
 • system od 1 do 6 miesięcy 

Podczas realizacji usługi przedstawiamy dokument w którym deklarujemy ostateczną datę zakończenia prac. System internetowy może zawierać wiele modułów i funkcjonalności, a ich skomplikowanie może powodować wymuszenie przejścia na współpracę długofalową

Pamiętaj, że dodatkowe usługi lub modyfikacje zamówienia mogą znacząco wydłużyć czas realizacji projektu

Utrzymanie stron

Prosta witryna, strona czy zaawansowany system internetowy wymagają miejsca skąd będą mogły prezentować swoją szatę. Nasza oferta zawiera w sobie usługę utrzymania strony, nie musisz się martwić o opłacanie serwera lub domeny. Twój projekt będzie utrzymywany na naszych bezpiecznych serwerach, nasz zespół będzie kontrolował i monitorował ruch witryny, a codzienne kopie zapasowe zabezpieczą stronę w razie ewentualnych awarii. 

W razie problemów skontaktuj się z naszą pomocą techniczną. Dostępna jest ona przez cały czas trwania współpracy

Tall buildings

Współpraca

Jesteś zainteresowany zaawansowanym systemem? Skontaktuj się z nami, świadczymy długofalową współpracę. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przedstawimy wstępną wycenę. Każdy projekt dzielimy na etapy, każdy etap jest wyceniany. Warunkiem rozpoczęcia prac nad daną częścią jest odebranie i terminowe rozliczenie.

Dodatkowe usługi

Nasza oferta nie kończy się na samych stronach. Dodatkowo, bez względu czy została wykupiona witryna, świadczymy usługi takie jak:

 

Rejestracja i utrzymanie domeny

Dla Twojej wygody zajmiemy się rejestracją domeny u naszych zaufanych dostawców. Zarządzanie przez nas domeną daje nam możliwość informowania Ciebie w razie kończącego się abonamentu lub problemów z jej działaniem. Jeżeli wymagane będą działania w strefie DNS, konfiguracja poczty email czy włączenie dodatkowych usług wystarczy że skontaktujesz się z nami, a załatwimy to jak najszybciej będziemy mogli. Usługa ta daje Ci pewność obecności Twojej witryny w sieci, bezpieczeństwo przed wygaśnięciem oraz zaoszczędzi Twój cenny czas. Warto zaznaczyć, że rejestracja odbędzie się na Twoje dane kontaktowe, a prawa własności do adresu będą należeć do Ciebie. 

Istnieje możliwość skorzystania z tej usługi nawet jeżeli nie chcesz utrzymywać strony na naszych serwerach. Nasze działania zostaną ograniczone i nie zawsze będzie możliwość dokonania zmian. Pamiętaj, że kompleksowa usługa strony www i domeny w jednym miejscu da Ci pewność stabilności działania całej usługi i możliwość dalszego rozwoju.

 

Tworzenie do 10 kont email dla domeny

Nowa strona www nie obejdzie się bez adresu kontaktowego opartego o wybraną domenę. Jeżeli zdecydujesz się na zaparkowanie domeny u naszych dostawców będziemy mogli skonfigurować dla Ciebie zaawansowane konta email dające 10GB przestrzeni, dostępność na poziomie 99,99%, filtry antyspamowe i antywirusowe oraz przyjazny panel do obsługi konta. Wszystkie koszty zostaną doliczone do aktualnego rozliczenia w przedziale czasowym jaki został wybrany podczas zamawiania strony. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia nielimitowanej ilości przekierowań email na Twoją prywatną skrzynkę, są one bezpłatne.

Jeżeli potrzebujesz tylko jednego adresu email, zostanie on stworzony zupełnie za darmo lecz nie da Ci takich możliwości jak zaawansowane konto email.

 

Certyfikat SSL dla witryny

Bezpieczeństwo i prywatność Twoich klientów jest priorytetem, dlatego oferujemy instalację certyfikatu dla Twojej strony. Dzięki tej usłudze zwiększysz wiarygodność witryny oraz zaufanie jej użytkowników. Po jej aktywacji dane przesyłane pomiędzy serwerem a odbiorcą będą szyfrowane. SSL jest to światowy standard, który zapewni Ci wiarygodność w sieci oraz integralność przesyłanych danych. Jego posiadanie pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarkach (SEO). Algorytmy wyszukiwarek chętniej promują bezpiecznie strony, co może zaważyć nad ilością pozyskanych klientów.

Praktycznie większość stron posiada takie zabezpieczenia, jeżeli nie chcesz przetrzymywać swojej strony na naszych serwerach, możemy dokonać instalacji certyfikatu SSL na Twoim serwerze o ile istnieje taka możliwość. Należy zwrócić uwagę, że niektóre tanie hostingi nie dają dostępu do szerszych ustawień, a koszt instalacji certyfikatu może być dość wysoki.

 

Wysyłka email/SMS

Nasz system CMS daje możliwość rozszerzania nie tylko o istniejące moduły, ale także o zupełnie nowe, przystosowane do Twoich potrzeb. Posiadamy gotowe rozwiązania wysyłki email oraz SMS oparte na bezpiecznych i solidnych dostawcach. Możemy zastosować je w nowo projektowanych modułach z indywidualną integracją. Przykładem może być wiele z naszych realizacji w których klient zdecydował się na zaawansowany konfigurator wraz z zamawianiem skonfigurowanego produktu/usługi dzięki czemu zamawiający jest informowany o statusie przetwarzania zamówienia, a firma dostaje powiadomienie o nowych pozycjach, co daje możliwość sprawniejszej realizacji i kontaktu z klientem.

Zamawianie usług z naszej strony oparte jest o naszą autorską wysyłkę wiadomości email, sam możesz się o tym przekonać realizując z nami projekty. Każda wiadomość email wymaga także stworzenia szablonu graficznego, który zostanie poprawnie wyświetlony na większości poczt email. Najlepiej sprawdzają się proste konstrukcje które możemy Tobie zapewnić.

 

Przygotowanie indywidualnego projektu graficznego

Oferujemy głównie kilka podstawowych szablonów graficznych z możliwością dostosowania kolorystyki do Twoich potrzeb. Jednak nie zawsze jest to wystarczające rozwiązanie, dlatego też oferujemy przygotowanie indywidualnego wyglądu. Na codzień nie zajmujemy się realizacjami graficznymi, więc zaprojektowanie wyglądu zostanie zlecone zaufanej zewnętrznej firmie. Realizacja zostaje rozpoczęta tylko i wyłącznie po zaakceptowaniu przez Ciebie projektu, przy czym nie będzie możliwości wprowadzenia poważnych zmian po jej rozpoczęciu. Koszt i czas trwania tej usługi zależy od złożoności Twojego zlecenia, zazwyczaj trwa to do kilku tygodni.

 

Chwilowa wysoka wydajność - pozwala na obsługę setek tysięcy odwiedzających przez określony okres czasu

Często nasi klienci informują nas o chęci wdrożenia kampanii marketingowej lub innego poważnego wydażenia powodującego znaczący wzrost liczby odwiedzających. Posiadając na swojej stronie ruch rzędu kilkuset odwiedzających dziennie, po takim działaniu może on wzrosnąć nawet do kilkudziesięciu tysięcy dziennie. Jeżeli dochodzi do takiej sytuacji, warto nas o tym poinformować, zaplanujemy i wdrożymy rozszerzenie infrastruktury pozwalającej na obsługę ogromnej ilości odwiedzających. Nie chciałbyś/chciałabyś chyba żeby Twoi przyszli klienci odwiedzając stronę firmową byli sfrustrowani i otrzymywali informację zwrotną o problemach z witryną, co często zdarza się nawet na stronach poważnych instytucji.

 

Tłumaczenia tekstów

Rozszerzając swoją działalność na rynek zagraniczny prędzej czy później zaistnieje potrzeba przetłumaczenia strony na inny język. Zajmujemy się wyciąganiem tekstów z naszego systemu, formatowaniem i przesyłaniem ich do naszych zaufanych tłumaczy oraz implementacją przetłumaczonych danych. Dodajemy do strony moduł tłumaczeń pozwalający na edycję treści w każdym z dostępnych języków oraz automatyczną translację poprzez algorytmy Google. Ceny zależą od ilości tekstów, tematyki oraz skomplikowania strony.

 

Pisanie tekstów tematycznych

Każda strona potrzebuje treści, jeżeli nie masz żadnych przygotowanych lub nie masz na to czasu z chęcią pomożemy Ci. Zlecimy pisanie tekstów do odpowiednich agencji i wdrożymy je uwzględniając Twoje wskazówki. Rozwijając swoją firmę, promując ją lub pozycjonując stronę w końcu zaistnieje potrzeba zwiększenia ilości treści, ze względu na większą ilość usług czy to na nowe produkty w ofercie. Każde treści rozliczane są oddzielnie, a ich akceptacja podlega Twojemu działaniu lub naszemu jeżeli wyraziłeś taką chęć.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub chęci skorzystania z którejś usługi prosimy o kontakt

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Sprawdź nasze inne usługi.

Wszystkie usługi