Jesteśmy agencją interaktywną, która świadczy usługi informatyczne dla klientów biznesowych z Kielc i okolic. Jeśli Twoja firma chce zaistnieć w internecie lub poprawić swoją widoczność w sieci, wybierz dla siebie jedno z naszych rozwiązań. Oferta MOBILESOFT obejmuje projektowanie stron internetowych, tworzenie aplikacji mobilnych, budowę sklepów internetowych. Każdemu z naszych klientów zapewniamy pomoc techniczną w razie problemów i sprawne działanie witryny lub sklepu dzięki utrzymywaniu jej na sprawdzonych, wydajnych serwerach. Skupiamy się nie tylko na projektowaniu i tworzeniu, ale także na usługach dodatkowych w zakresie marketingu, doradztwa, sprzedaży. Dowiedz się, w jaki sposób przebiega u nas projektowanie aplikacji mobilnych, stron internetowych i sklepów online.

 

Projektowanie stron internetowych

Wszystkie nasze projekty powstają z wykorzystaniem naszego autorskiego systemu. Jego główną zaletą jest skalowalność - oznacza to, że za jego pomocą możliwe jest tworzenie stron internetowych w formie prostych wizytówek z szablonu, ale także zaawansowanych rozwiązań z indywidualnie zaprogramowanymi modułami. Usługa projektowania polega na przygotowaniu szaty graficznej, konfiguracji ustawień, wprowadzeniu (opcjonalnie także stworzeniu) treści. Dodatkowo klienci mogą zamówić u nas dostęp do poczty e-mail powiązanej z domeną oraz usługi dodatkowe: rejestrację i utrzymanie domeny, certyfikat SSL, działania marketingowe.

 

Sklepy internetowe: projekty, wykonanie, utrzymanie

Zlecając nam budowę swojego sklepu internetowego, zyskasz sprawnie działające, niezawodne narzędzie do sprzedaży online, a dodatkowo zadbasz o wizerunek firmy. Do tworzenia stron internetowych sklepów podchodzimy kompleksowo, dostarczając klientom produkty o szacie graficznej zgodnej z najnowszymi trendami, funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze, wydajne dzięki pracy sprawdzonych przez nas serwerów. Nasze rozwiązania są odpowiednie zarówno dla niewielkich firm rozpoczynających sprzedaż w internecie, jak i dla sprzedawców obsługujących duże ilości zamówień. Wraz z rozwojem biznesu internetowego możemy swobodnie rozbudowywać sklep, zwiększać wydajność strony i wprowadzać nowe moduły.

 

Projektowanie aplikacji mobilnych

Usługa tworzenia aplikacji mobilnych jest skierowana do klientów, którzy chcą szukać nowych sposobów dotarcia do odbiorców w internecie. Aplikacje na Android lub iOS mogą być wykorzystywane do celów sprzedażowych, obsługi użytkowników lub budowania relacji z odbiorcami. Możemy zaproponować zaprojektowanie aplikacji mobilnej w formie sklepu online, gry, której elementem będą reklamy promujące produkty firmy, systemu do zarządzania zamówieniami czy pracą działu. Za usługę rozliczamy się zgodnie z wybraną przez klienta opcją: jednorazowo, po wykonaniu zlecenia, lub w formie pakietów miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych. Oprócz tworzenia aplikacji mobilnej zapewniamy jej publikację w bibliotece Android lub iOS, wdrożenie, wykonywanie aktualizacji.