Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z Leszna i okolic, którzy chcą w pełni wykorzystywać możliwości internetu w swoim biznesie. Nasze usługi to projektowanie stron www, aplikacji mobilnych i sklepów internetowych, a także działania związane z utrzymaniem i rozwojem oprogramowania, promocją w sieci, pisaniem wartościowych treści dla użytkowników. Dzięki autorskim rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania odpowiednie do skali biznesu, które w miarę rozwoju można rozbudowywać i modyfikować. Do tworzenia stron www i aplikacji mobilnych podchodzimy kompleksowo, oferując klientom wsparcie na każdym z etapów wdrożenia oraz późniejszego działania. Jeśli prowadzisz firmę w Lesznie i szukasz dostawcy produktów internetowych, sprawdź naszą ofertę.

Projektowanie stron internetowych

Aby projektowanie stron internetowych dla klientów przebiegało sprawnie i dawało optymalne efekty, wdrożyliśmy w naszej firmie autorski system. Dzięki temu czas od projektu do wdrożenia znacznie się skraca - w przypadku prostych wizytówek jesteśmy w stanie wykonać zlecenie nawet w ciągu kilku dni. Podczas tworzenia witryn internetowych jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o zakres współpracy, a także model rozliczeń. Klienci korzystający z naszych usług mają możliwość wyboru pakietów miesięcznych, kwartalnych i rocznych, obejmujących projekt i wykonanie, a następnie pomoc techniczną.

Tworzenie sklepów internetowych

Jeśli myślisz o sprzedaży swoich produktów przez internet, skorzystaj z naszej oferty tworzenia i wdrażania stron internetowych sklepów. Każdy nasz projekt dostosowujemy do potrzeb klienta pod kątem wydajności serwerów, rozwiązań graficznych i funkcjonalności. Zajmujemy się zarówno projektowaniem stron internetowych dla sklepów o niewielkim asortymencie, jak i budowaniem złożonych systemów do obsługi dużych zamówień. W ramach usługi oferujemy także pomoc techniczną oraz utrzymanie na wydajnych serwerach. Możemy wykonać dla Ciebie także usługi dodatkowe, takie jak tworzenie i optymalizacja treści, działania promocyjne, integracja z firmami kurierskimi, systemami płatności czy Allegro.

Projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych

Jeśli Twoja konkurencja ma już sklep internetowy i prowadzi działania marketingowe w sieci, Ty możesz iść krok dalej. Firmom, które chcą być jak najbliżej swoich klientów i być z nimi w stałym kontakcie, oferujemy projektowanie aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS. Usługa obejmuje kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia aplikacji mobilnych: od pomysłu, poprzez projekt, aż po wdrożenie i bieżącą opiekę nad oprogramowaniem. Jeśli myślisz o stworzeniu aplikacji do zakupów online, gry mobilnej promującej Twoje produkty czy systemu do obsługi zamówień za pomocą telefonu, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces.