Zapraszamy przedsiębiorców z Piły do skorzystania z naszych usług. Oferujemy projektowanie stron www oraz sklepów internetowych, wykonujemy dedykowane aplikacje mobilne. Mamy rozwiązania dla małych i dużych firm - tworzenie witryn jest oparte na naszym autorskim systemie, dzięki któremu możemy zbudować prostą wizytówkę, zaawansowany sklep lub indywidualnie przygotowane narzędzia do obsługi klientów. Oprócz tworzenia aplikacji mobilnych i witryn zajmujemy się także bieżącym utrzymaniem na serwerach, obsługą techniczną, wdrażamy potrzebne modyfikacje i rozbudowujemy nasze rozwiązania w miarę rozwoju biznesu klientów. Prowadzisz firmę w Pile lub okolicach i szukasz wsparcia dla swojego biznesu? Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach.

 

Projektowanie stron internetowych

Dzięki wykorzystaniu naszego autorskiego narzędzia do tworzenia stron www możemy zaproponować naszym klientom skalowalne usługi, które będą odpowiadały aktualnym potrzebom firmy. Prostą wizytówkę firmy zachęcającą do kontaktu jesteśmy w stanie zbudować nawet w ciągu kilku dni. Nie boimy się także większych wyzwań - w naszym portfolio znajdują się zaawansowane projekty, w których zastosowaliśmy indywidualnie przygotowane narzędzia: formularze, kalkulatory czy menu restauracji. Skupiamy się nie tylko na projektowaniu stron internetowych, ale także na kompleksowej obsłudze naszych klientów. Decydując się na tworzenie z nami wizytówki, portalu czy sklepu dla swojej firmy, otrzymujesz pełne wsparcie techniczne, możesz liczyć na pomoc w utrzymaniu witryny i jej rozwoju.

 

Tworzenie sklepów internetowych

Jeśli chcesz korzystać z możliwości, jakie daje sprzedaż online, powierz nam budowanie swojego sklepu internetowego. Projektowanie stron www - sklepów przeprowadzamy od początku do końca, a prosty, oparty na szablonie sklep jesteśmy w stanie wykonać już w ciągu 2 miesięcy. Nasze projekty są wdrażane tak, by w miarę rozwoju biznesu online móc je rozbudowywać i modyfikować - pod względem funkcjonalności, ale także wydajności systemu. Decydując się na tworzenie strony internetowej Twojego sklepu, warto skorzystać z usług dodatkowych: promocji, integracji z platformami do płatności online i firmami kurierskimi, pisania tekstów i optymalizacji treści.

 

Projektowanie aplikacji mobilnych

Do programowania aplikacji mobilnych podchodzimy indywidualnie, działając zgodnie z propozycjami klienta. Projektujemy w ten sposób dedykowane rozwiązania, które można wykorzystać jako wsparcie sprzedaży, obsługi użytkowników czy działań marketingowych. Oferujemy projektowanie aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS: przygotowujemy projekt graficzny, zajmujemy się pracami programistycznymi, a następnie umieszczamy oprogramowanie w bibliotekach do pobrania. Po wdrożeniu dbamy również o aktualizacje i poprawne działanie aplikacji.