Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Torunia lub okolic, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmiejmy się kompleksowo tematem zwiększenia obecności Twojej firmy w sieci, dostarczając Ci narzędzi do skutecznej sprzedaży i budowania wizerunku. Zapewniamy projektowanie i tworzenie stron internetowych, sklepów online, aplikacji mobilnych na najwyższym poziomie. Dzięki autorskim systemom tworzenie prostych wizytówek zajmuje nam nawet kilka dni, ale nasze możliwości są znacznie większe. Wśród wykonanych przez nas projektów znajdziesz rozbudowane portale z indywidualnie przygotowanymi modułami oraz sklepy przygotowane do obsługi dużych ilości zamówień. Firmom, które chcą postawić na nowoczesny wizerunek i dostępność dla klientów, polecamy nasze usługi projektowania aplikacji mobilnych, które pozwolą być bliżej każdego odbiorcy.

 

Tworzenie stron internetowych

Do projektowania używamy naszego autorskiego narzędzia, które jest przystosowane do budowy i konfiguracji prostych wizytówek opartych na szablonach, ale także bardziej zaawansowanych rozwiązań. Wybór formy produktu końcowego, zakres prac, a także model rozliczeń są ustalane indywidualnie z każdym klientem. Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową. Oprócz tworzenia stron www zapewniamy także bieżące utrzymanie witryny na serwerach oraz pomoc techniczną. Korzystające z naszych usług firmy mogą też korzystać z usług dodatkowych, takich jak dostęp do poczty e-mail, konfiguracja certyfikatu bezpieczeństwa SSL czy rejestracja domeny.

 

Sklepy internetowe

Firmom z Torunia oferujemy również wdrożenia narzędzi do prowadzenia biznesu online. Projektowanie stron internetowych sklepów jest u nas realizowane ze szczególną uwagą na potrzeby klientów. Proponujemy gotowe lub indywidualnie zaprojektowane rozwiązania, w zależności od budżetu, liczby produktów w sklepie, szacowanej ilości zamówień. Nasze produkty są tworzone z myślą o rozwoju biznesu, dlatego mamy możliwość zwiększenia wydajności sklepu online oraz jego rozbudowy o kolejne funkcje. Korzystając z naszych usług, nie musisz zajmować się opłacaniem domeny czy serwerów - to my odpowiadamy za wszystkie kwestie związane z utrzymaniem witryny. Jeśli chcesz, by Twój sklep działał sprawnie i spełniał oczekiwania użytkowników, możesz wybrać dodatkowe wsparcie z naszej strony w postaci tworzenia lub optymalizacji treści, integracji z systemami płatności i firmami kurierskimi, narzędziami do wysyłki e-maili i SMS-ów.

 

Projektowanie aplikacji mobilnych

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych, które wspierają działania w sieci i usprawniają sprzedaż online. W projektowaniu aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS kluczowe jest dla nas zrozumienie, kim będą ich użytkownicy i w jaki sposób korzystają ze smartfonów. Dzięki temu możemy realizować cele biznesowe naszych klientów poprzez dostarczanie im przydatnych narzędzi. Tworzymy zarówno proste aplikacje mobilne składające się z kilku ekranów, jak i takie, w których trzeba wykazać się kreatywnością: budujące zaangażowanie gry.