Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo w Zielonej Górze, powierz nam internetową część swojego biznesu. Oferujemy projektowanie stron internetowych intuicyjnych w obsłudze i dostosowanych do Twoich potrzeb. Tworzenie stron www to nie wszystko - poprzez optymalizację i działania promocyjne możemy zapewnić wymierne efekty i przyczynić się do rozwoju firmy. Nasza specjalność to także projektowanie witryn www dla sklepów. Przeprowadzimy Cię przez proces budowy internetowego biznesu na każdym etapie: wyboru rozwiązań, projektowania graficznego, wdrożenia, a później utrzymania i ewentualnego zwiększania wydajności systemu. Dla firm, które chcą zawsze być blisko swoich klientów, oferujemy projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS.

 

Tworzenie stron www, sklepów i aplikacji mobilnych - sprawdzony model współpracy

Obsługując firmy z Zielonej Góry, dostarczamy im skalowalne, dostosowane do specyfiki ich działalności rozwiązania. Proponujemy różne modele współpracy, skupiając się przede wszystkim na stałym dostarczaniu usług najwyższej jakości. Korzystając z naszego wsparcia w zakresie projektowania stron internetowych i tworzenia aplikacji mobilnych, nasi klienci mają do wyboru różne modele rozliczeń, oparte na stałych opłatach miesięcznych lub rocznych, lub na jednorazowym rozliczeniu po wykonaniu całego zlecenia. Mamy doświadczenie zarówno w bieżącym świadczeniu usług: obsłudze sklepów i stron www, jak i w realizacji zadań o charakterze krótkotrwałym, wymagających dużego zaangażowania.

 

Tworzenie stron internetowych

Korzystamy z autorskiego systemu do projektowania stron internetowych. Naszym klientom możemy zagwarantować wsparcie na każdym etapie. Zajmujemy się wyborem szaty graficznej dla wybranego wariantu strony, wdrażaniem rozwiązań, wprowadzaniem treści. Tworzenie stron www jest dostępne w różnych opcjach - od prostych wizytówek po rozbudowane systemy z indywidualnie przygotowywanymi modułami. Oprócz projektowania dbamy także o bieżące sprawne działanie, utrzymywanie na wydajnych serwerach, a w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne poprawki.

 

Budowa i projektowanie sklepów internetowych

Jeśli prowadzisz firmę w Zielonej Górze, możesz zyskać globalne zasięgi dzięki odpowiednio zaprojektowanemu i przygotowanemu sklepowi internetowemu. Przy tworzeniu stron internetowych sklepów dbamy o skalowalność naszych rozwiązań, dzięki czemu możemy szybko zoptymalizować działanie systemu w miarę zwiększania się liczby klientów i zamówień. Decydując się na stworzenie z nami swojego sklepu internetowego, masz do wyboru gotowe szablony lub indywidualny projekt. Na życzenie klientów przeprowadzamy integrację z systemami płatności lub firmami kurierskimi.

 

Tworzenie aplikacji mobilnych

Oferujemy usługę projektowania aplikacji mobilnych dla firm, które chcą docierać do klientów nietypowymi metodami. Możemy wykonać dedykowane oprogramowanie - sklep, narzędzie do komunikacji z klientami, a nawet grę. Tworzenie narzędzi mobilnych to podstawa w czasach, gdy niemal każdy dorosły ma smartfona. Jeśli chcesz być jak najbliżej swoich odbiorców, przedstaw nam swój pomysł, a z przyjemnością go zrealizujemy.